Juno

jméno SilvestrDomů

Podobné téma:
jméno Silvestr
jméno václav maďarský
Vyjmenovaná slova po m
pravé jméno rappera ektora
jak se jmenovali první lidi na..
psí jméno pro kluka
pronájem chat a chalup na silv..
silvestr na václavském náměstí..
přehrát písničku nám vládne kr..
silvestr hotel lucia veselí na..
dozorčí rada čezu jmenovitě
Externí:
silvestrovské pobyty last minute
jméno historika nováka
Kam na Silvestra v Olomouci
tip na silvestrovskou zábavu
Albert otvírací hodiny na Silv..
youtube vladimír menšík silvestr
neobvyklé jméno pro kluka
zájmeno my
otevírací doba na silvestra bi..
Zájmeno sam

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
electroworld ostrava avion shopping park
prodejny elektrowordu praha zličin ko..
spočítej hvěždy čtenářsky deník
vytvořit nový emailovou adresu
veronika macková čermáková herečka nahá
avion shopping park ostrava - seznam ..
romština překladač
kalkulačka na dělení dvojciferným čís..
Railworks
Mops štěňata na prodej
nejlepší recept na kuře na paprice od..
gastroenterologie mudr.růžička hodonín
penízkové šátky na břišní tance
Veterinární pohotovost Praha 4
Susan Sullivan
rádio impuls nápověda hti
smuteční parte hajduková
google play obchod s aplikacemi zdarma

Pro inspiraci:
skryté vady u nemovitosti
text přání ke křtu
jednohubky s parmskou šunkou
dámské šátky šály a tunely
lukáš jelínek politolog
kdy navštívit psychologa
vážky samolepky
vražda dvou advokátek
výška žižkovské věže
seznamka pro zdravotně postižené
jarmila kratochvílová wikipedie
Žilina
Přijdu nebo Přijdu
dlouhá černá společenská sukně s rozpa..
poslat elektronické přání zdarma animo..
hotel duo horní bečva web kamera
vánoční cukroví kokosové pusinky
oprava plynového sporáku třebíč
Dietní recepty na hubnutí
idos jízdní řády vlaky a autobusy ceník

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Silvestr – význam a oblíbenost jména – Maminka.cz
Silvestr je latinské jméno. Jeho význam je Z lesa, lesní. Má svátek 31.12. V Česku jde o 589. nejčastější jméno.Silvestr je latinské jméno. Jeho význam je Z lesa, lesní. Má svátek 31.12. V Česku jde o 589. nejčastější jméno.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

maminka.cz/jmena/silvestr

Jméno: Silvestr | Četnost jména v obcích ČR …
V České republice žije celkem 393 lidí se jménem Silvestr. Jde o 618. nejčastější jméno. Víte, jaká je četnost vašeho jména?V České republice žije celkem 393 lidí se jménem Silvestr. Jde o 618. nejčastější jméno. Víte, jaká je četnost vašeho jména?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

krestnijmeno.cz/Silvestr

Silvestr × silvestr (velká písmena) | Czech tongue
Silvestr je v prvé řadě mužské jméno, které samozřejmě píšeme s velkým počátečním písmenem. Toto slovo však může označovat i poslední den v roce (31. prosinec) či zábavu/oslavu na ukončení roku.Silvestr je v prvé řadě mužské jméno, které samozřejmě píšeme s velkým počátečním písmenem. Toto slovo však může označovat i poslední den v roce (31. prosinec) či zábavu/oslavu na ukončení roku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

czechtongue.cz/silvestr-x-silvestr-velka-pismena

Jméno Silvestr - Babyweb.cz
Formulář dostanete většinou již v těhotenské poradně. Do formuláře vyplníte vámi zvolené jméno dítěte. Formulář musí být podepsán oběma...Formulář dostanete většinou již v těhotenské poradně. Do formuláře vyplníte vámi zvolené jméno dítěte. Formulář musí být podepsán oběma...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

babyweb.cz/silvestr-3543

Silvestr. České jméno
Silvestr. Zlatý pamětní medailon se jménem Silvestr. Originální dárek k svátku.Silvestr. Zlatý pamětní medailon se jménem Silvestr. Originální dárek k svátku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prazska-mincovna.sk/Silvestr_Au.htm

Silvestr nebyl žádný opilec, jméno s oslavami nesouvisí …
Poslední den v roce má svátek Silvestr podle papeže Silvestra I., který shodou okolností 31. prosince 335 n. l. zemřel. Kdyby věděl, s čím bude jeho jméno o 16 století později svázáno, nejspíš by svůj odchod na onen svět uspíšil či pozdržel ...Poslední den v roce má svátek Silvestr podle papeže Silvestra I., který shodou okolností 31. prosince 335 n. l. zemřel. Kdyby věděl, s čím bude jeho jméno o 16 století později svázáno, nejspíš by svůj odchod na onen svět uspíšil či pozdržel ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

i60.cz/clanek/detail/3060/silvestr-nebyl-zadn ..

Silvestr Hájek - rejstříky, události
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rejstrik-firem.kurzy.cz/jmena/1201567

Jméno pro miminka Silvestr | Jména-pro-miminka.cz
Hledáte vhodné jméno pro Vaše miminko ?a kdy bude slavit svátek vše naleznete zde!Hledáte vhodné jméno pro Vaše miminko ?a kdy bude slavit svátek vše naleznete zde!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jmena-pro-miminka.cz/jmeno-pro-miminko/silvestr

Silvestr Přání k svátku
Neobyčejné, mužské jméno Silvestr neznamená slávu ani bujaré oslavy, jak by se mnozí mohli domnívat… Původ jména Silvestr je v latině, konkrétně v latinském slově „silva“, které znamená les a „silvestris“ pak lesní muž.Neobyčejné, mužské jméno Silvestr neznamená slávu ani bujaré oslavy, jak by se mnozí mohli domnívat… Původ jména Silvestr je v latině, konkrétně v latinském slově „silva“, které znamená les a „silvestris“ pak lesní muž.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praniksvatku.com/prani-podle-jmen/silvestr

Svátek Silvestr 31.12. Kdy má svátek Silvestr? | Najdise …
Svátek Silvestr 31.12. Kdy má svátek Silvestr? Kdy slaví jméno Silvestr, Pranostiky 31.12. Sylvester Pranostiky jména Silvestr - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty.Svátek Silvestr 31.12. Kdy má svátek Silvestr? Kdy slaví jméno Silvestr, Pranostiky 31.12. Sylvester Pranostiky jména Silvestr - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

svatky.najdise.cz/svatek-silvestr


Silvestr 2017/2018, průvodce silvestrovským veselím
Nemusíte mi posílat peníze, ale velmi mi pomůžete pokud na Vaše stránky umístíte odkaz na Silvestr.biz <a href="http://silvestr.biz">Silvestr.biz</a> a nebo adresu http://silvestr.biz pošlete e-mailem Vašim přátelům.Nemusíte mi posílat peníze, ale velmi mi pomůžete pokud na Vaše stránky umístíte odkaz na Silvestr.biz <a href="http://silvestr.biz">Silvestr.biz</a> a nebo adresu http://silvestr.biz pošlete e-mailem Vašim přátelům.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

silvestr.biz

Význam jména Silvestr | Najdise.cz
Význam jména Silvestr. Jaký je význam jména. Jaký má význam jméno Silvestr? - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty.Význam jména Silvestr. Jaký je význam jména. Jaký má význam jméno Silvestr? - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jmena.najdise.cz/vyznam-jmena-silvestr

Silvestr. České jméno
Silvestr. Stříbrný pamětní medailon se jménem Silvestr. Originální dárek k svátku.Silvestr. Stříbrný pamětní medailon se jménem Silvestr. Originální dárek k svátku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zlate-mince.cz/Silvestr_Ag_mala.htm

Jméno Silvestr a jeho význam | Svátky Centrum.cz
Mužské křestní jméno Silvestr má i podobu Silvester, která se užívá především v anglosaských zemích. Význam obou jmen je shodný, stejný výklad má i staročeská podoba jména Sylvester.Mužské křestní jméno Silvestr má i podobu Silvester, která se užívá především v anglosaských zemích. Význam obou jmen je shodný, stejný výklad má i staročeská podoba jména Sylvester.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

svatky.centrum.cz/svatky/jmenne-svatky/silves ..

Silvestr – Wikipedie
Silvestr (v některých jazycích a dříve také v češtině Sylvestr) je mužské křestní jméno latinského původu (latinsky silva – les, silvestris – lesní, tedy „muž z lesa“). Podle českého a slovenského kalendáře má svátek 31.Silvestr (v některých jazycích a dříve také v češtině Sylvestr) je mužské křestní jméno latinského původu (latinsky silva – les, silvestris – lesní, tedy „muž z lesa“). Podle českého a slovenského kalendáře má svátek 31.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Silvestr

Silvestr - stříbrná medaile
Česká jména - Silvestr - stříbrná medaile. Původní česká medaile z rytecké díly Pražské mincovny. Exkluzivně v galerii Obecního domu Praha.Česká jména - Silvestr - stříbrná medaile. Původní česká medaile z rytecké díly Pražské mincovny. Exkluzivně v galerii Obecního domu Praha.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prazskamincovna.cz/Detail_Mince_A.htm?id=3585

Silvestr
Jméno Silvestr, význam jména Silvestr a další zajímavosti o tomto jméně, jméno používá v České republice 454 mužů.Jméno Silvestr, význam jména Silvestr a další zajímavosti o tomto jméně, jméno používá v České republice 454 mužů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jmena.averz.cz/silvestr

Silvestr | porodnice.cz
Jméno má své počátky v latinském slově silvestris, jež znamená "lesní". Dnes si celý svět připomíná svátek papeže Silvestra I. Narodil se v Římě asi v polovině 3. století. Knězem se stal ještě před začátkem protikřesťanského teroru, který ...Jméno má své počátky v latinském slově silvestris, jež znamená "lesní". Dnes si celý svět připomíná svátek papeže Silvestra I. Narodil se v Římě asi v polovině 3. století. Knězem se stal ještě před začátkem protikřesťanského teroru, který ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

porodnice.cz/kalendar-jmen/silvestr

Význam a původ jména Silvestr | Rodina.cz
Význam: lesní, z lesa; Domácké podoby: Silva, Silvouš; Původ: latinský; Používá se: ojedinělé; Svátek: 31.12.Význam: lesní, z lesa; Domácké podoby: Silva, Silvouš; Původ: latinský; Používá se: ojedinělé; Svátek: 31.12.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodina.cz/jmeno.asp?jmeno=Silvestr

Počet záznamů:19

jméno Silvestr
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0024:38:10