Juno

pratur v Milovicích



Domů

Podobné téma:
pratur v Milovicích
Externí:
bizoni v milovicích
obora v milovicích
Divocí koně v Milovicích
silvestr v milovicích nad labem
bizoni v milovicích
Divocí koně v Milovicích
silvestr v milovicích nad labem
obora v milovicích
bizoni v milovicích
silvestr v milovicích nad labem
obora v milovicích
Divocí koně v Milovicích

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
electroworld ostrava avion shopping park
Electroworld Prodejny Praha
smuteční parte hajduková
prodejny elektrowordu praha zličin ko..
avion shopping park ostrava - seznam ..
překladač celých vět a textů online
vtipné videa pro dospělé
můj vodafone samoobsluha přihlášení h..
výměna brzdových destiček Octavia
polské automatické kotle se zásobníke..
vytvořit nový emailovou adresu
šicí stroj nicoleta
příbuzné slova ke slovu lyže
destilační přístroje domácí palírny j..
Běžkový set Sporten Favorit
výpočet vepsané kružnice
lidovým zvykům se říká
ukončení vodičů v rozváděči cena

Pro inspiraci:
bubliny hry zdarma pro kazdeho
dražby pozemků Jihomoravský kraj
výlety pro dětí ve Štrbském Plese
kolbenka atelier
výměna výfuku audi
Ledová sezóna
nutné k přežití
absorpce slunečního záření
reference electronic star
nejkrásnější hádanka celý film online
mistri ligy v ledním hokeji cr
hmotnost vaječného bílku
špaldová buchta s jablky a tvarohem
napájecí konektor pro notebook laptop ..
jaroslav doubrava lečitel kontakt
premium line manikúrová sada pl 111 mo..
vánoční nápady do pracovních činností
prodejny hudebních cd praha
hledám práci v internetovém obchodu brno

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Pratur | Naturfoto.cz
Pratur (Bos primigenius) foto, obrázky, Wikipedie info, popis, referát, zajímavosti, potrava - Fotografie zvířat a fotky přírody - www.Naturfoto.czPratur (Bos primigenius) foto, obrázky, Wikipedie info, popis, referát, zajímavosti, potrava - Fotografie zvířat a fotky přírody - www.Naturfoto.cz
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

naturfoto.cz/pratur-fotografie-25799.html

Pratur se vrací
Pratur se vracíPratur se vrací
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kampocesku.cz/clanek/19340/pratur-se-vraci

Pratur - Agresivní boss | Cestujeme Šumavou
V mnoha starověkých kulturách byl pratur důležitou součástí náboženského kultu. Asyřané, Babylóňané a Egypťané pokládali pratura za symbol síly, moci a vznešenosti. Vyobrazení boha v podobě pratura pocházející z římského období byla ...V mnoha starověkých kulturách byl pratur důležitou součástí náboženského kultu. Asyřané, Babylóňané a Egypťané pokládali pratura za symbol síly, moci a vznešenosti. Vyobrazení boha v podobě pratura pocházející z římského období byla ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cestujemesumavou.cz/pratur-agresivni-boss

Pratuři, divocí koně a zubři Milovice
Fotografie praturů, divokých koňů a zubrů v rezervaci Milovice - Benátky 2017.Fotografie praturů, divokých koňů a zubrů v rezervaci Milovice - Benátky 2017.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

milovice.vejnar.com/praturi-kone

Pratur neboli tur divoký (Bos primigenius) - ChovZvířat …
Pratur neboli tur divoký (Bos primigenius) - Délka těla 260-310 cm, výška v kohoutku 180 cm, hmotnost 800 až 1000 kg u býků a o čtvrtinu méně u krav.Pratur neboli tur divoký (Bos primigenius) - Délka těla 260-310 cm, výška v kohoutku 180 cm, hmotnost 800 až 1000 kg u býků a o čtvrtinu méně u krav.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chovzvirat.cz/zvire/2904-pratur-neboli-tur-di ..

Fotogalerie - Pratuři z Milovic dorazili k nám …
Cesta praturů Po více než 700 letech se vrátili pratuři na Moravu – do obce Modrá. Díky Nizozemskému projektu „TaurOs Project“ se tamní nadaci Taurus Foundation podařilo zpětně vyšlechtit vyhynulé pratury.Cesta praturů Po více než 700 letech se vrátili pratuři na Moravu – do obce Modrá. Díky Nizozemskému projektu „TaurOs Project“ se tamní nadaci Taurus Foundation podařilo zpětně vyšlechtit vyhynulé pratury.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

obec-modra.cz/obec-modra/fotogalerie/praturi- ..

Pratur | ZOO Chleby
Pratur se vyznačoval výrazným pohlavním dimorfismem (rozdíl mezi samcem a samicí) - býci měli černou barvu a světlý (světle šedý nebo nažloutlý) podélný pruh přes hřbet, krávy byly červenohnědé až hnědé a hřbetní pruh měly černý.Pratur se vyznačoval výrazným pohlavním dimorfismem (rozdíl mezi samcem a samicí) - býci měli černou barvu a světlý (světle šedý nebo nažloutlý) podélný pruh přes hřbet, krávy byly červenohnědé až hnědé a hřbetní pruh měly černý.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zoochleby.cz/pratur-6098

Za pratury a zubry evropskými ke Křišťanovu | Šlápoty.cz …
Když před osmi sty lety vymřel v Čechách pratur, zdálo se, že je to jednou provždy. Velkým překvapením tak dnes je, že se téměř identické zvíře k nám znovu vrací. Jak je to možné? Inu pomohla k tomu dnešní moderní genetika a prapředci ...Když před osmi sty lety vymřel v Čechách pratur, zdálo se, že je to jednou provždy. Velkým překvapením tak dnes je, že se téměř identické zvíře k nám znovu vrací. Jak je to možné? Inu pomohla k tomu dnešní moderní genetika a prapředci ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slapoty.cz/clanky/za-pratury-a-zubry-evropsky ..

Video: Morava má po 800 letech první pratury, přibýt …
Po hříbatech divokých koní se v Přírodní rezervaci Milovice narodil i první český pratur. Mládě údajně nezůstane příliš dlouho samo, další samice jsou březí. Stádo vyšlechtěných praturů v Milovicích je první v celé střední a východní Evropě ...Po hříbatech divokých koní se v Přírodní rezervaci Milovice narodil i první český pratur. Mládě údajně nezůstane příliš dlouho samo, další samice jsou březí. Stádo vyšlechtěných praturů v Milovicích je první v celé střední a východní Evropě ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zlin.idnes.cz/pratur-archeoskanzen-modra-dfu- ..

V Milovicích se zabydlují pratuři, předci krav – Novinky …
Pět krav a jednoho býka pratura, předka dnešních krav, přivezli v úterý chovatelé a ochránci přírody z Nizozemska do Čech. Pratuři se zabydlují v oboře u středočeských Milovic, kde už od ledna žijí divocí koně.Pět krav a jednoho býka pratura, předka dnešních krav, přivezli v úterý chovatelé a ochránci přírody z Nizozemska do Čech. Pratuři se zabydlují v oboře u středočeských Milovic, kde už od ledna žijí divocí koně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/domaci/383299-v-milovicich-se-zaby ..


Malá farma: Otec pratur — Česká televize
Na Kuklově chtějí rozšiřovat stavy zvířat a do Honzova hledáčku se dostal praotec všech býků a krav, vyhynulý a znovu vyšlechtěný dvoumetrový a tunový pratur (2012)Na Kuklově chtějí rozšiřovat stavy zvířat a do Honzova hledáčku se dostal praotec všech býků a krav, vyhynulý a znovu vyšlechtěný dvoumetrový a tunový pratur (2012)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/porady/10306517828-mala-farm ..

pratur – Wikislovník
Citováno z „https://cs.wiktionary.org/w/index.php?title=pratur&oldid=864775“Citováno z „https://cs.wiktionary.org/w/index.php?title=pratur&oldid=864775“
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wiktionary.org/wiki/pratur

Pratur (Bos primigenius) - Česká krajina
Pratur patřil po tisíce let k původním živočišným druhům v Evropě, včetně území současné České republiky. Svědčí o tom bohaté kosterní pozůstatky z pravěkých sídlišť, jeskynní malby a řada místních názvů obcí.Pratur patřil po tisíce let k původním živočišným druhům v Evropě, včetně území současné České republiky. Svědčí o tom bohaté kosterní pozůstatky z pravěkých sídlišť, jeskynní malby a řada místních názvů obcí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceska-krajina.cz/klicove-druhy/pratur-bos-pri ..

V milovické rezervaci se narodila dvě mláďata praturů …
Dvě mláďata zpětně šlechtěných praturů přišla na svět v milovické rezervaci. Pratur patří ke zvířatům, která v minulosti vyhynula rukou člověka.Dvě mláďata zpětně šlechtěných praturů přišla na svět v milovické rezervaci. Pratur patří ke zvířatům, která v minulosti vyhynula rukou člověka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zoomagazin.cz/rezervaci-milovicich-se-narodil ..

Pratur – Wikipedie
Pratur (Bos primigenius) je vyhynulý zástupce rodu Bos. Pratur je předkem tura domácího.Pratur (Bos primigenius) je vyhynulý zástupce rodu Bos. Pratur je předkem tura domácího.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Pratur

Kudy z nudy - Obora praturů Křišťanov
Z dřevěné vyhlídkové věže můžete pozorovat pratury v obci Křišťanov u Prachatic. Poslední evropský pratur zmizel ze světa roku 1627 v Polsku. Jsou to předchůdci dnešních krav. Vysocí jsou až 2 metry a váží kolem 1 tuny.Z dřevěné vyhlídkové věže můžete pozorovat pratury v obci Křišťanov u Prachatic. Poslední evropský pratur zmizel ze světa roku 1627 v Polsku. Jsou to předchůdci dnešních krav. Vysocí jsou až 2 metry a váží kolem 1 tuny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/obora-p ..

Pratuři a divocí koně, Milovice | Farmy, ZOO, jízdy na …
Tip na zábavu pro děti ve středních Čechách - výběh praturů a divokých koní. Adresa: obora, Milovice, Česká republika. Vylety-Zabava.CZ - tipy na výlety a zábavu pro děti.Tip na zábavu pro děti ve středních Čechách - výběh praturů a divokých koní. Adresa: obora, Milovice, Česká republika. Vylety-Zabava.CZ - tipy na výlety a zábavu pro děti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vylety-zabava.cz/zoo-farmy-kone/stredni-cechy ..

Návrat „praturů“ do Česka | NaCestu.cz
Původně obýval pratur rozsáhlé oblasti Evropy, severní Afriky a Asie. Bylo to impozantní zvíře, výborně přizpůsobené prostředí v různých oblastech. Pratuři se pohybovali jak v otevřených savanách či mokřadech, tak v lesích i horách a byli ...Původně obýval pratur rozsáhlé oblasti Evropy, severní Afriky a Asie. Bylo to impozantní zvíře, výborně přizpůsobené prostředí v různých oblastech. Pratuři se pohybovali jak v otevřených savanách či mokřadech, tak v lesích i horách a byli ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nacestu.cz/clanky-obsah/navrat-praturu-do-ceska

Luxusní steak. Bájný pratur se vrací na talíře | Týden …
Zdomácnění pratura proměnilo člověka z lovce a sběrače v zemědělce. Kvůli jedinečnému masu ale lidé mohutný skot postupně vyhubili. Po staletích je díky zpět...Zdomácnění pratura proměnilo člověka z lovce a sběrače v zemědělce. Kvůli jedinečnému masu ale lidé mohutný skot postupně vyhubili. Po staletích je díky zpět...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/relax/apetit/luxusni-steak-b ..

Počet záznamů:19

pratur v Milovicích
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0000:00:00