Juno

pratur v MilovicíchDomů

Podobné téma:
pratur v Milovicích
Externí:
bizoni v milovicích
obora v milovicích
Divocí koně v Milovicích
silvestr v milovicích nad labem
bizoni v milovicích
Divocí koně v Milovicích
silvestr v milovicích nad labem
obora v milovicích
bizoni v milovicích
silvestr v milovicích nad labem
obora v milovicích
Divocí koně v Milovicích

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Electroworld Prodejny Praha
prodejny elektrowordu praha zličin ko..
veronika macková čermáková herečka nahá
pinterest háčkování vzory návody zdarma
daruji štěně zdarma křížence
yutoob videa traktorů
ojetá obytná auta z německa
nahá Iveta Toušlová
Benešová Lucie
electroworld avion ostrava
romština překladač
malotraktory české výroby -bazar
lucie vondráčková nahá porn video
avion shopping park ostrava - seznam ..
prodám malotraktor domácí výroby
yutoob masa a medved cesky pohadka
sprej proti vlaštovká
jednoplotýnkový Indukční vařič
železný brod stromy pod kontrolou

Pro inspiraci:
bubliny hry zdarma pro kazdeho
dražby pozemků Jihomoravský kraj
výlety pro dětí ve Štrbském Plese
kolbenka atelier
výměna výfuku audi
Ledová sezóna
nutné k přežití
absorpce slunečního záření
vtipné videa pro dospělé
reference electronic star
nejkrásnější hádanka celý film online
mistri ligy v ledním hokeji cr
hmotnost vaječného bílku
špaldová buchta s jablky a tvarohem
napájecí konektor pro notebook laptop ..
jaroslav doubrava lečitel kontakt
premium line manikúrová sada pl 111 mo..
vánoční nápady do pracovních činností
prodejny hudebních cd praha
hledám práci v internetovém obchodu brno

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Pratur | Naturfoto.cz
Pratur (Bos primigenius) foto, obrázky, Wikipedie info, popis, referát, zajímavosti, potrava - Fotografie zvířat a fotky přírody - www.Naturfoto.czPratur (Bos primigenius) foto, obrázky, Wikipedie info, popis, referát, zajímavosti, potrava - Fotografie zvířat a fotky přírody - www.Naturfoto.cz
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

naturfoto.cz/pratur-fotografie-25799.html

Pratur se vrací
Pratur se vracíPratur se vrací
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kampocesku.cz/clanek/19340/pratur-se-vraci

Pratur - Agresivní boss | Cestujeme Šumavou
V mnoha starověkých kulturách byl pratur důležitou součástí náboženského kultu. Asyřané, Babylóňané a Egypťané pokládali pratura za symbol síly, moci a vznešenosti. Vyobrazení boha v podobě pratura pocházející z římského období byla ...V mnoha starověkých kulturách byl pratur důležitou součástí náboženského kultu. Asyřané, Babylóňané a Egypťané pokládali pratura za symbol síly, moci a vznešenosti. Vyobrazení boha v podobě pratura pocházející z římského období byla ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cestujemesumavou.cz/pratur-agresivni-boss

Pratuři, divocí koně a zubři Milovice
Fotografie praturů, divokých koňů a zubrů v rezervaci Milovice - Benátky 2017.Fotografie praturů, divokých koňů a zubrů v rezervaci Milovice - Benátky 2017.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

milovice.vejnar.com/praturi-kone

Pratur neboli tur divoký (Bos primigenius) - ChovZvířat …
Pratur neboli tur divoký (Bos primigenius) - Délka těla 260-310 cm, výška v kohoutku 180 cm, hmotnost 800 až 1000 kg u býků a o čtvrtinu méně u krav.Pratur neboli tur divoký (Bos primigenius) - Délka těla 260-310 cm, výška v kohoutku 180 cm, hmotnost 800 až 1000 kg u býků a o čtvrtinu méně u krav.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chovzvirat.cz/zvire/2904-pratur-neboli-tur-di ..

Fotogalerie - Pratuři z Milovic dorazili k nám …
Cesta praturů Po více než 700 letech se vrátili pratuři na Moravu – do obce Modrá. Díky Nizozemskému projektu „TaurOs Project“ se tamní nadaci Taurus Foundation podařilo zpětně vyšlechtit vyhynulé pratury.Cesta praturů Po více než 700 letech se vrátili pratuři na Moravu – do obce Modrá. Díky Nizozemskému projektu „TaurOs Project“ se tamní nadaci Taurus Foundation podařilo zpětně vyšlechtit vyhynulé pratury.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

obec-modra.cz/obec-modra/fotogalerie/praturi- ..

Pratur | ZOO Chleby
Pratur se vyznačoval výrazným pohlavním dimorfismem (rozdíl mezi samcem a samicí) - býci měli černou barvu a světlý (světle šedý nebo nažloutlý) podélný pruh přes hřbet, krávy byly červenohnědé až hnědé a hřbetní pruh měly černý.Pratur se vyznačoval výrazným pohlavním dimorfismem (rozdíl mezi samcem a samicí) - býci měli černou barvu a světlý (světle šedý nebo nažloutlý) podélný pruh přes hřbet, krávy byly červenohnědé až hnědé a hřbetní pruh měly černý.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zoochleby.cz/pratur-6098

Za pratury a zubry evropskými ke Křišťanovu | Šlápoty.cz …
Když před osmi sty lety vymřel v Čechách pratur, zdálo se, že je to jednou provždy. Velkým překvapením tak dnes je, že se téměř identické zvíře k nám znovu vrací. Jak je to možné? Inu pomohla k tomu dnešní moderní genetika a prapředci ...Když před osmi sty lety vymřel v Čechách pratur, zdálo se, že je to jednou provždy. Velkým překvapením tak dnes je, že se téměř identické zvíře k nám znovu vrací. Jak je to možné? Inu pomohla k tomu dnešní moderní genetika a prapředci ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slapoty.cz/clanky/za-pratury-a-zubry-evropsky ..

Video: Morava má po 800 letech první pratury, přibýt …
Po hříbatech divokých koní se v Přírodní rezervaci Milovice narodil i první český pratur. Mládě údajně nezůstane příliš dlouho samo, další samice jsou březí. Stádo vyšlechtěných praturů v Milovicích je první v celé střední a východní Evropě ...Po hříbatech divokých koní se v Přírodní rezervaci Milovice narodil i první český pratur. Mládě údajně nezůstane příliš dlouho samo, další samice jsou březí. Stádo vyšlechtěných praturů v Milovicích je první v celé střední a východní Evropě ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zlin.idnes.cz/pratur-archeoskanzen-modra-dfu- ..

V Milovicích se zabydlují pratuři, předci krav – Novinky …
Pět krav a jednoho býka pratura, předka dnešních krav, přivezli v úterý chovatelé a ochránci přírody z Nizozemska do Čech. Pratuři se zabydlují v oboře u středočeských Milovic, kde už od ledna žijí divocí koně.Pět krav a jednoho býka pratura, předka dnešních krav, přivezli v úterý chovatelé a ochránci přírody z Nizozemska do Čech. Pratuři se zabydlují v oboře u středočeských Milovic, kde už od ledna žijí divocí koně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/domaci/383299-v-milovicich-se-zaby ..


Malá farma: Otec pratur — Česká televize
Na Kuklově chtějí rozšiřovat stavy zvířat a do Honzova hledáčku se dostal praotec všech býků a krav, vyhynulý a znovu vyšlechtěný dvoumetrový a tunový pratur (2012)Na Kuklově chtějí rozšiřovat stavy zvířat a do Honzova hledáčku se dostal praotec všech býků a krav, vyhynulý a znovu vyšlechtěný dvoumetrový a tunový pratur (2012)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/porady/10306517828-mala-farm ..

pratur – Wikislovník
Citováno z „https://cs.wiktionary.org/w/index.php?title=pratur&oldid=864775“Citováno z „https://cs.wiktionary.org/w/index.php?title=pratur&oldid=864775“
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wiktionary.org/wiki/pratur

Pratur (Bos primigenius) - Česká krajina
Pratur patřil po tisíce let k původním živočišným druhům v Evropě, včetně území současné České republiky. Svědčí o tom bohaté kosterní pozůstatky z pravěkých sídlišť, jeskynní malby a řada místních názvů obcí.Pratur patřil po tisíce let k původním živočišným druhům v Evropě, včetně území současné České republiky. Svědčí o tom bohaté kosterní pozůstatky z pravěkých sídlišť, jeskynní malby a řada místních názvů obcí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceska-krajina.cz/klicove-druhy/pratur-bos-pri ..

V milovické rezervaci se narodila dvě mláďata praturů …
Dvě mláďata zpětně šlechtěných praturů přišla na svět v milovické rezervaci. Pratur patří ke zvířatům, která v minulosti vyhynula rukou člověka.Dvě mláďata zpětně šlechtěných praturů přišla na svět v milovické rezervaci. Pratur patří ke zvířatům, která v minulosti vyhynula rukou člověka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zoomagazin.cz/rezervaci-milovicich-se-narodil ..

Pratur – Wikipedie
Pratur (Bos primigenius) je vyhynulý zástupce rodu Bos. Pratur je předkem tura domácího.Pratur (Bos primigenius) je vyhynulý zástupce rodu Bos. Pratur je předkem tura domácího.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Pratur

Kudy z nudy - Obora praturů Křišťanov
Z dřevěné vyhlídkové věže můžete pozorovat pratury v obci Křišťanov u Prachatic. Poslední evropský pratur zmizel ze světa roku 1627 v Polsku. Jsou to předchůdci dnešních krav. Vysocí jsou až 2 metry a váží kolem 1 tuny.Z dřevěné vyhlídkové věže můžete pozorovat pratury v obci Křišťanov u Prachatic. Poslední evropský pratur zmizel ze světa roku 1627 v Polsku. Jsou to předchůdci dnešních krav. Vysocí jsou až 2 metry a váží kolem 1 tuny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/obora-p ..

Pratuři a divocí koně, Milovice | Farmy, ZOO, jízdy na …
Tip na zábavu pro děti ve středních Čechách - výběh praturů a divokých koní. Adresa: obora, Milovice, Česká republika. Vylety-Zabava.CZ - tipy na výlety a zábavu pro děti.Tip na zábavu pro děti ve středních Čechách - výběh praturů a divokých koní. Adresa: obora, Milovice, Česká republika. Vylety-Zabava.CZ - tipy na výlety a zábavu pro děti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vylety-zabava.cz/zoo-farmy-kone/stredni-cechy ..

Návrat „praturů“ do Česka | NaCestu.cz
Původně obýval pratur rozsáhlé oblasti Evropy, severní Afriky a Asie. Bylo to impozantní zvíře, výborně přizpůsobené prostředí v různých oblastech. Pratuři se pohybovali jak v otevřených savanách či mokřadech, tak v lesích i horách a byli ...Původně obýval pratur rozsáhlé oblasti Evropy, severní Afriky a Asie. Bylo to impozantní zvíře, výborně přizpůsobené prostředí v různých oblastech. Pratuři se pohybovali jak v otevřených savanách či mokřadech, tak v lesích i horách a byli ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nacestu.cz/clanky-obsah/navrat-praturu-do-ceska

Luxusní steak. Bájný pratur se vrací na talíře | Týden …
Zdomácnění pratura proměnilo člověka z lovce a sběrače v zemědělce. Kvůli jedinečnému masu ale lidé mohutný skot postupně vyhubili. Po staletích je díky zpět...Zdomácnění pratura proměnilo člověka z lovce a sběrače v zemědělce. Kvůli jedinečnému masu ale lidé mohutný skot postupně vyhubili. Po staletích je díky zpět...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/relax/apetit/luxusni-steak-b ..

Počet záznamů:19

pratur v Milovicích
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0030:32:41